| Size: | 15*10*14cm |
| Material: | Silicone |
| Net Weight: | 218.5g |
| Single Package: | 16*11*15cm, 400g |
| Packing: | Individually packed in a white box |
| Estimated packing details: |
|
| Quantity/outer: | 36 pcs/ctn |
| Carton dimension: | 46*41*43cm |
| Gross weight: | 15 kgs |
| Certification: | ISO13485, FDA, SGS |
| Payment Term: | 30% deposit paid by TT before production, 70% balance before shipment. |
| Payment Methods: | Bank TT, Western Union, Paypal |
This wound model expertly designed wearable sleeve features a hyper-realistic embedded knife wound, delivering a cinematic effect that makes users the center of attention at any event, whether it's a party or cosplay.
➤ Creative Sleeve, Easy to Wear:➤ Attention to Detail, Ultimate Realism:
Built-in vein and simulated bleeding effects bring stab wounds to life, providing an immersive experience that's perfect for medical educational presentations and holiday celebrations.If you need a bulk discount or customize it with your logo on the package box, please get in touch with us.