| Unit Size | 23×15×5cm |
| Unit Weight | 0.658kg |
| Material | Silicone |
| Case Size | 48×47×24cm |
| Gross Weight | 16.792kg |
| QTY/CTN | 24 pcs |
| Other: | |
| Certification | ISO13485, FDA, SGS |
| Payment Term | 30% deposit paid by TT before production, 70% balance before shipment. |
| Payment Methods | Bank TT, Western Union, Paypal |
