| Specifications: | |
| Material: | ABS + PS |
| Size: | 15*8*6cm |
| Net Weight: | 564g |
| Packing: | individually packed in a blister package then a box |
| Quantity/outer: | 24pcs |
| Carton size: | 31cmx25cmx25cm |
| Gross weight: | 14kgs |
| Certification: | ISO13485, FDA, SGS |
| Payment Term: | 30% deposit paid by TT before production, 70% balance before shipment. |
| Payment Methods: | Bank TT, Western Union, Paypal |
