| Product Size: | 10x9.5x6.5cm |
| Net Weight: | 33g |
| Material: | Resin |
| Packing: | Individual package in inner paper box |
| Single Package Details: | 10.5 x 10.5 x 8.6cm, G.W.:0.1kg |
| Estimated Package Details: |
30 pcs/ctn MEAS: 33 x 23 x 36 cm G.W.: 2kg |
| Certification: | ISO13485, FDA, SGS |
| Payment Term: | 30% deposit paid by TT before production, 70% balance before shipment. |
| Payment Methods: | Bank TT, Western Union, Paypal |
For bulk purchase orders from universities, dental courses, dental labs, medical institutions, and distributors worldwide, please contact us for detailed support.


