| Size: | 9.5cm x 8cm x 9.5cm |
| Net Weight: | 366 g/pc |
| Single Package: | 10*8.5*10cm, 375g |
| Packing: | Individually packed in an opp bag and box |
| Estimated packing details: |
|
| Quantity/outer: | 24 pcs/ctn |
| Carton dimension: | 30cm x 35cm x 30cm |
| Gross weight: | 10 kgs |
| Certification: | ISO13485, FDA, SGS |
| Payment Term: | 30% deposit paid by TT before production, 70% balance before shipment. |
| Payment Methods: | Bank TT, Western Union, Paypal |