| Size: | 20*17*9cm |
| Material: | Silicone |
| Net Weight: | 432g |
| Single Package: |
21x20.5x10cm, G.W:442g |
| Packing: | Individually packed in an opp bag |
| Estimated packing detail: |
|
| Quantity/outer: | 16pcs/ctn |
| Carton dimension: | 43 x 42 x 41cm |
| Gross weight: | 7.72kg |
| Certification: | ISO13485, FDA, SGS |
| Payment Term: | 30% deposit paid by TT before production, 70% balance before shipment. |
| Payment Methods: | Bank TT, Western Union, Paypal |
| Sample: | Available |
What's your lead time?
For a regular fat replica or muscle replica, our lead time is 3-5 days. If you're going to customize fat replicas and bigger orders, it maybe needs 10-20 days to complete the order.
Do you offer samples?
Yes, we basically offer a sample for the regular fat replica or muscle replica. For more details, please contact us to discuss more.


